Samsung Galaxy S8 esitlus

Samsung Galaxy S8 esitlus toimus täna ning siin on tähtsaim, mida uuest telefonist teadma peaksid!

Samsung Galaxy S8 on 5,8-tollise ekraaniga nutitelefon, mille kumerekraan katab osaliselt ka nutitelefoni küljed. Rõõmustada võivad need, kes austavad suurema ekraaniga telefone – S8+ on 6,2-tollise kumerekraaniga nutitelefon. Nutitelefonide disaini uue ajastu suurimaks uuenduseks on ekraani all paiknev home button, mis asub ekraani all.

See kõik tähendab seda, et uutel Galaxy S8 telefonidel on kasutatud maksimaalset ekraanipinda, mis vähegi võimalik. Tegemist on AMOLED kumerekraanidega.

Antonio Villas-Boas/Business Insider
http://www.businessinsider.com/samsung-galaxy-s8-release-date-specs-features-2017-3

 

Telefonil on 4GB muutmälu, 64GB sisemälu ja microSD kaardiga on võimalik kuni 256GB mälumahtu juurde lisada. USA’s kasutatakse telefonil Qualcomm Snapdragon ja Euroopas/Aasias Samsungi enda poolt toodetavat Exynos 8895 süsteemikiipi.

Galaxy S8 on 12-megapikseline tagumine kaamera ning 8-megapikseline esikaamera (autofookusega). Telefonil on S7 versioonist tuntud iirise- ja sõrmejäljelugeja.

Telefonil on 3000mAh aku, mida saab kiirelt ja lihtsalt juhtmevabalt laadida. Loodame, et Samsungi telefoniakud peavad uutel telefonidel vastu.

Üldiselt on tegemist üsnagi uuendusliku ja hea väljanägemisega telefoniga. Lisaks uuele telefonile saab nüüdsest uut Galaxy S8 telefoni kasutada kui arvutina. Sellest kirjutame juba lähipäevadel.

Tere!

Sinu paremaks mõistmiseks vali, millega saaksime sind järgmiseks aidata