Samsung Galaxy S8: esitlus juba 29.märtsil

29.märtsil on võimalik esmakordselt näha Samsung Galaxy S8-t. Tänaseks on aga lekkinud mõned fotod, mis annavad meile aimu, mida uus Galaxy S8 endast kujutab.

Uued Galaxy’d tulevad kahes mõõdus – 5.8 ja 6.2 tolliste QHD Super AMOLED kumerate ekraanidega, mis katavad 83% telefoni esiküljest. Ekraanipinda suurendab asjaolu, et legendaarne home button kaotatakse ära. Tundub, et Samsung ei jaga Apple’ga sarnast visiooni ning paljud Samsungi fännid rõõmustavad selle üle – telefonil jäetakse alles tavapärane audio jack.

QHD Super AMOLED kumerad ekraanid pakuvad paremaid kasutustingimusi. Võrreldes eelmiste Galaxy ja Note mudelite ekraanidega, muutuvad S8 ekraanil kuvatavad värvid eredamaks ja terve üldpilt teravamaks. Telefonid saavad 8-megapikslise esikaamera ja 12-megapikslise tagakaamera.

Protsessorina kasutatakse tõenäoliselt Qualcomm Snapdragon 835-te. Uue valmistamistehnoloogia tulemusel muutub protsessor võrrelde Galaxy S7-ga võimekamaks – graafika töötlemine muutub 23% kiiremaks ja muudab telefoni 20% energiasäästlikumaks.

5.8 tolline S8 saab 3000mAh ja 6.2 tolline 3500mAh aku, millest peaks piisama pikaks ajaks. Viimaste andmete põhjal on Samsung oma Note akuprobleemidest õppust võtnud ning vajalikud muudatused sisse viinud.

RAM, nagu ka eelnevatel mudelitel, jääb muutumatuks – 4GB. Mälumahutavuse poolest saab uut Galaxy S8-t soetada 64GB mälumahutavuse juures. Lisaväärtust loob asjaolu, et võimalik on kasutada ka microSD pesa, kuhu saab lisada 256GB mälukaardi.

Mis hinnaga uus Samsung S8 müügile tuleb? 5.8 tollise ekraaniga Samsun Galaxy S8 hinnaks peaks kujunema 799€ ja 6.2 tollise ekraaniga Galaxy S8 hinnaks kujuneb 899€. Mõlemad telefonid peaksid Euroopas müügile tulema alles 21.aprillil. Täpset kuupäeva, mil telefonid Eestis müügile tulevad, hetkel teada ei ole.

Kasutatud allikad: http://venturebeat.com/2017/01/26/this-is-the-samsung-galaxy-s8-launching-march-29/

www.digifi.ee

Tere!

Sinu paremaks mõistmiseks vali, millega saaksime sind järgmiseks aidata