OnePlus 5: müügil ka Eestis!

Oleme oma blogis OnePlus telefonidest juba varem rääkinud, kuid seekord on põhjust sellest telefonist rohkem rääkida.

OnePlus tuleb välja uue mudeliga – OnePlus 5. Tegemist on OnePlus 3T versioonist kallima telefoniga, sest seekord otsustati kasutada kvaliteetsemaid materjale. Telefoni on võimalik tellida 64GB sisemälu ja 6GB RAM’iga või 128GB sisemälu ja 8GB RAM’iga.

Telefon näeb edev ja kallis välja – arvestades seda, et OnePlus on noor ettevõte (tegutsenud nutitelefonide turul kõigest 4 aastat), suudab ta luua oma tooteid parima kvaliteedi ja hinna suhtega. Järeleandmisi ei anta ka disainis. Tegemist on kõige õhema OnePlus’iga, mis kunagi tehtud (7,25mm). Võrdluseks, siis iPhone 7 on 7,1mm õhuke ning ilma kõrvaklapi pesata. OnePlus 5-l on see aga olemas. Disaini kohapealt suurim miinus on see, et telefon ei ole veekindel. See kannataks vihma käes kasutamise, kuid see ei ole IP-hinnangut saanud telefon, mis tähendab seda, et vette kukkudes võib saada see tõsiseid veekahjustusi. 64GB OnePlus tuleb hallikas toonis, 128GB OnePlus aga mustas toonis.

Telefoniekraan on 5,5-tolline HD AMOLED. Ekraan on saanud vastukaja, sest seda ei ole uuendatud QHD resolutsioonile (kasutatakse sama ekraani, mis OnePlus 3T juures). Telefonil on lisaks kasutatud Corning Gorilla Glass 5 tehnoloogiat, et hoida ära suuremaid kriimustusi ja kaitsta telefoniekraani kukkumise tagajärjel.

Telefon kasutab jätkuvalt OxygenOS operatsioonisüsteemi, mis baseerub Android Nougat 7.1.1 mudelil. Lisaks on telefoni juures kasutatud ka Snapdragon 835 Chipset’i mõlema versiooni puhul. Telefonil on 3300mAh aku, mis peaks kestma vähemalt päeva, kui Auto Brightness on sisse lülitatud.

Nüüd aga kõige suurema muudatuse juurde, mida „nutifotograafid“ oodanud on. OnePlus 5 tuleb 16MP + 20MP duubelkaameraga. See tähendab seda, et nüüd saab kvaliteetsemaid pilte suumides. Telefon võimaldab teha 4K videot ning lisaks on telefonil ka 16MP esikaamera, mis teeb sellest telefonist tõsise selfie-kuninga.

Suurim puudus sellel telefonil on see, et MicroSD kaardi lisamise võimalus on ära kaotatud.

Kuigi OnePlus 3 telefone hakati müüma Soomes juba eelmisel aastal, siis sel aastal on teatanud Elisa, et hakkab OnePlus telefone müüma ka Eestis. Kas teate, mis oli eelmise aasta kõige müüdum telefon Soomes? Üllatus-üllatus, selleks oli OnePlus 3. Kas OnePlus 5 saab sama edukaks? Võime nii arvata küll, sest tegemist on oma hinnaklassi parima telefoniga, mida nutitelefonideturult leida võiks. Juba varsti saame meiegi OnePlus 5 telefoni proovida ning siis saame anda hinnangu igapäevasele kasutamisele.

Hetkel on võimalik Elisas OnePlus 5 telefonidele eeltellimusi esitada. 64GB mudeli eest tuleb kohe välja ostes tasuda 499€ ja 128GB mudeli eest 559€.
https://pood.elisa.ee/webshop/private/device/ONEPLUS5128GB

digifi@digifi.ee

www.digifi.ee

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga