Miks on Sinu ärile Office 365 kasulik?

Kahjuks kasutavad paljud ettevõtted aegunuid tehnoloogiaid, mis ei aita neil pikas perspektiivis järgmisele tasemele areneda. Kui töötajad ei saa uusi tehnoloogiaid kasutada, langeb produktiivsus ja samal ajal ka ettevõtte kasuminumber. Kõige hullem on olukord traditsioonilistes ettevõtlussektorites, kus juhtkond arvab, et töötajatel pole uusi programme vaja, sest nad on praeguste programmidega harjunud ja need on piisavalt head, et töö saaks tehtud.

Reaalsus on see, et mida kauem ettevõtted vanu tehnoloogiaid või programme kasutavad, siis kaob igasugune tehniline tugi ja lõppude lõpuks tuleb see üleminek uuele programmile ikka teha. Vaatamata sellele, kas ettevõte tahab seda teha või mitte.

Me kõik näeme, et meid ümbritsev keskkond muutub iga päevaga üha efektiivsemaks ja mugavamaks. Miks me ei võiks uusi tehnoloogiaid ka töö juures kasutusele võtta? Digifi Eesti meeskond on 100% veendunud, et uued programmid ja funktsionaalsused tulevad kasuks meie ettevõtte arengule nii lähi- kui ka pikas perspektiivis.

Kuidas Office 365 Sinu äri arengule kaasa aitab?

 • Ära muretse serverite ja nende haldamise pärast
  Office 365 on kõigile kättesaadav – pilveteenusena. Pilveteenuste kasutamine annab Sulle teadmise, et andmed on pidevalt kättesaadavad üle maailma ning et Sinu andmed on turvalistes serverifarmides kaitstud. Lisaks langetab see ettevõtete IT halduskulusid, sest lokaalse serveri ülevalpidamine on kulukam kui pilveteenuste kasutamine
 • See kasvab Sinu ettevõttega käsikäes
  Office 365 toimib põhimõttel, et sa maksad selle eest, kui palju sa kasutad. Kui Sinu ettevõte kasvab, siis tasud sa töökohaarvu tõusu põhiselt juurde. Kui aga töökohaarv langeb, saad sa ka olemasolevate programmide arvu vähendada
 • Tee tööd igas seadmes, ükskõik kus Sa viibid
  Sina ja Sinu ettevõtte töötajad ei pea enam töölaua taha kinnitatud olema, et pääseda andmetele ligi. Vastupidi. Pilveteenuse eeliseks on see, et Sa saad tööd teha ükskõik kus ja millal. Võid teha seda oma telefonis, tahvelarvutis või sülearvutis – samal ajal kontorist eemal olles.
 • Kõik Sinu rakendused on ühes kohas
  Office 365 võimaldab Sul ise valida, milliseid tööriistu Sul vaja läheb. Microsoftil on palju äriklientidele mõeldud rakendusi, mida on võimalik alla laadida Windows Store’ist ja enamjaolt on need kättesaadavad TASUTA
 • Kolleegidega töö tegemine interneti kaudu on lihtsam
  Kujuta ette olukorda, kus Sina oled parasjagu lumetormi tõttu Vantaa lennujaamas ja ootad oma lendu. Samal ajal on Sinu kolleeg Pärnus Spas ja Teil on vaja teha viimased muudatused suure hanke dokumentides. Aega on 30 minutit, et dokument välja saata. Teil mõlemal on kaasas arvuti ja kohapeal internetiühendus. Sellest piisab, et saaksite mõlemad samal ajal interneti kaudu ühte ja sama dokumenti muuta, Skype kõnet pidada ja arutleda, mis vajab veel muutmist. Enam ei pea selliste koosolekute või tööprotsesside teostamiseks olema kinnises kontoriruumis.
 • Uuenda olemasolevaid programme kiirelt!
  Enam ei pea Sa aastaid ootama, kuniks Microsoft uue programmi avalikkusele kättesaadavaks teeb. Uuendused tulevad Office 365 automaatselt ja Sa saad kiirelt vajalikud uuendused teostada.

Võimalusi, kuidas Office 365 töö tegemist mugavamaks muudab, on veelgi. Kui soovib Office 365 kohta lähemalt uurida, siis võta meiega ühendust ja konsulteeri meie ekspertidega digifi@digifi.ee

www.digifi.ee

Tere!

Sinu paremaks mõistmiseks vali, millega saaksime sind järgmiseks aidata