Microsofti pilveteenused – miks neid kasutama peaks?

Kas teadsid, et 80% Fortune 500 ettevõtetest kasutavad Microsofti pilvelahendusi?

1) Microsofti pilveteenuste kasutamine tõstab IT-süsteemi turvalisust

Kasutades majasiseseid serverilahendusi on Sinu ettevõte suurema riski all erinevatele infoleketele. Lisaks sellele vajavad ettevõtted üha rohkem juriidilist know-how’d klientide info salvestamise kohta. Eriti hiljutise GDPR regulatsiooni raames.

Microsofti pilveteenused pakuvad täielikku turvatunnet väike- või keskmise suurusega ettevõtetele, sest Microsoftil on võimekus globaalsete küberohtude ennetamiseks ja nende vältimiseks. Majasiseste serverilahenduste puhul ei suudaks ükski väike-ettevõte oma riske maandada nii edukalt, kui seda teeb Microsoft, sest:

 • Microsoft investeerib iga-aastaselt üle 1 miljardi dollari oma teenuste turvalisuse parandamisele ja potentsiaalsete küberohtude ennetamisele. Sinu ettevõtte investeeringud serveritesse ei suuda konkureerida Microsofti poolt turvalisusesse investeeritud ressurssidega.
 • Microsoft analüüsib infot ligi 300 miljardi autentimise kohta kuus, ühte miljardit Windowsi seadeldist, 200 miljardit e-maili (spämm ja pahavara). Microsofti globaalne küberjalajälg pakub unikaalset informatsiooni potentsiaalsete küberohtude avastamiseks, mis aitab teie ettevõtte IT-süsteemi paremini turvata.
 • Microsoft Cloud platvorm on vastavuses kõigi IT-sektori standarditega. Umbes 92% IT otsuste langetajatest ettevõtetes, kes hoiustavad andmeid pilvelahendustes, on kindlad, et nende ettevõtte IT-süsteem on GDPR-iga vastavuses ja need, kes kasutavad majasiseseid lahendusi andmete hoiustamisel, küündib see number ainult 65%-ni.
2) Microsofti pilveteenused aitavad kokku hoida kulusid

Cloud aitab IT-süsteemi muuta kuluefektiivsemaks, kui võrrelda seda majasiseste andmesalvestuslahendustega. Cloud aitab vähendada riistvara, tööjõu ja vana riistvara realiseerimisele kogunevaid kulusid. Forrester Total Economic Impact (TEI) raport näitab, et ettevõtted, kes kolisid end pilvele:

 • langetasid IT-süsteemi ülalpidamise kogukulusid kuni 10,25% võrra;
 • hoidsid kokku 40% võrra administratiivsetelt kuludelt;
 • hoidsid kokku ressursse riistvara, andmete hoiustamise ja andmete taastamise pealt;
 • arvasid, et nad saaksid Office 365 teenust kasutusele võttes asendada üle 30 kolmanda-osapoole rakenduse Office 365 teenustega.
3) Pilveteenused eemaldavad Sinu ettevõttes suhtluse ja failide jagamisega tekkivad barjäärid

Kui Sa jääd kasutama majasiseseid lahendusi, siis jääd Sa ilma võimalustest, mis aitavad Sul tõsta meeskonnatöö efektiivsust. Microsoft Cloud võimaluste kasutusele võtmine tõstab ettevõttes innovatsiooni taset ning viib edasi ettevõttesisest kultuuri. Pilveteenuste abil saad Sa:

 • digitaliseerida oma ettevõtte tegevust ning seeläbi töötajate tööelu mugavamaks ja lihtsamaks;
 • meeskonnad saavad omavahel efektiivsemalt suhelda, muuta dokumente, jagada omavahel andmeid ja tegutseda tööasjadega asukohast sõltumata.
4) Pilveteenuste kasutusele võtmine aitab lihtsustada IT-süsteemi haldamist

Pilveteenuste kasutusele võtmine aitab IT meeskonna peavalusid leevendada, mis omakorda annab neile võimaluse keskenduda tähtsamatele arendustele, kaotamata kontrolli IT-süsteemi arengu ja hetkeolukorra üle.

 • elimineerid aeganõudvad uuendused ja sellega seonduvad planeerimised, mida on vaja majasisesele süsteemile pidevalt teha, et hoida süsteemi igapäevaselt uuendatuna ja turvalisena;
 • vähendab riistvara hooldamisele kuluvat aega ja seekaudu ka riistvarale kuluvat rahalist ressurssi;
 • Forrester Total Economic Impact of Microsoft Office 365 uuring avastas, et pilveteenustele kolimine on 30-50% odavam kui majasiseste serverite kasutamine (admin tööjõukulud langesid ühtlasi 40%);
5) Pilveteenused aitavad ettevõtteid paindlikumaks muuta ja kasutada kõige uuemaid lahendusi

Tõstab ettevõttesisest paindlikkust ja aitab kasutada kõige uuemaid lahendusi:

 • annab kasutajatele võimaluse kasutada kõige uuemaid lahendusi oma produktiivsuse, mobiilsuse ja ajaplaneerimise parandamiseks;
 • Annab kasutajatele all-in-one lahenduse, mis elimineerib mitme erineva programmi kasutamise keerukuse. Kõik asjad ühes kohas on töötajatele lihtsam ja parem.

Kas Teie ettevõte kasutab juba Microsofti pilveteenuseid?
Konsulteeri meiega digifi@digifi.ee või helista 322 3422.

www.digifi.ee

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga