Microsofti uus operatsioonisüsteem – Microsoft Polaris

2015.aastast, mil Microsoft tõi turule Windows 10, on nad selgelt öelnud, et soovivad muuta oma operatsioonisüsteemide ülesehitust, muutes operatsioonisüsteeme erinevate seadmete vahel ühtsemaks. Nüüd on nad teatanud, et tulemas on Microsoft Polaris operatsioonisüsteem.

Mis on Microsoft Polaris?

Selle kohta meil täielikku infot ei ole veel, sest Microsoft ei ole ametlikku infot Polarise kohta avaldanud. Kuid mitte-ametilku info kohaselt on Polaris operatsioonisüsteem loodud selleks, et konkureerida iOS ja Chrome OS’i vastu.

See tähendab seda, et uus Polaris on operatsioonisüsteemina lihtsasti kasutatav, ilma üleliigsete rakendusteta/võimalusteta, mis peaks lõpptulemusena tõstma kasutajamugavust ning tõstma arvuti aku kestvust.

Windows 10 on operatsioonisüsteemina väga võimekas ja sellest lõikavad hetkel kasu just need arvutikasutajad, kes vajavad lisaks internetibrauserile muid rakendusi/võimalusi oma tööga või hobiga tegelemiseks. Nähes tendentsi, kus arvuti kasutamine on muutunud kasutajate poolt lihtsamaks, näiteks lihtsalt interneti kasutamiseks, soovib Microsoft oma suurt operatsioonisüsteemi turuosa kaitsta just pakkudes operatsioonisüsteeme, mis on võimekad ja kasutajasõbralikud.

Seega, mida see tavatarbijale tähendab?

Microsoft Polaris peaks olema kasutajasõbralik operatsioonisüsteem, mida on lihtne ja mugav kasutada. Seal on olemas eluks vajalikud rakendused ja enamus rakendusi baseeruksid pilveteenustel. Kui aga lihtsalt netiks surfamiseks arvutist ei piisa, siis tasub ikka Windows 10 võimalustele nõjatuma jääda. Praeguste andmete kohaselt peaks Polaris päevavalgust nägema 2019.aastal.

Tere!

Sinu paremaks mõistmiseks vali, millega saaksime sind järgmiseks aidata