Kaks rakendust, mille abil meeskonna suhtlust efektiivsemaks muuta!

Ei ole tähtis kas Sinu ettevõttes on meeskond suur või väike. Meeskondade omavaheline suhtlus on ettevõtte efektiivsuse tõstmisel A ja O. Seepärast tuleb töötajatele infovahetus teha võimalikult mugavaks, kiireks ja kättesaadavaks. Täna tutvustamegi kahte rakendust, mis aitavad meeskonnavahelist suhtlust ja tööde koordineerimist efektiivsemaks muuta.

Microsoft Teams

Microsoft Teams on rakendus, mis aitab Sinu meeskonnal talletada informatsiooni, jääda organiseerituks ning suhelda tekstsõnumite või videokõne abil.

Microsoft Teams on jagunenud nelja erinevasse kategooriasse:

  1. Teams – virtuaalsed meeskonnad ehk grupid, millesse Sa kuulud. Gruppides on võimalik teostada kiirkorralisi miitinguid, teostada ajurünnakuid, arutleda tööülesandeid ja jagada grupiliikmetega faile;
  2. Meetings – rakendusesisene kalendrisüsteem, mis aitab Sul planeerida edasisi tegevusi. Kalendrisse saad lisada oma päeva-, nädala- või kuulõikes ülesandeid või kohtumisi. Meetings ühildub soovi korral ka Sinu Outlook kalendriga;
  3. Calls – lisavõimalus kõnede teostamiseks. Võimalik alustada kõnet ka nende inimestega, kellel Teams puudub;
  4. Activity – saad kiirelt infot lugemata sõnumite, @märkimiste, vastuste ja palju muu kohta, kus Sind on vestlusese teiste poolt kaasatud.

Microsoft Teams on allalaetav iOS ja Android mobiiliversioonidele. Lisaks sellele on tegemist täiesti tasuta rakendusega, mis tähendab seda, et kasutada saab seda igaüks. Erinevad lisavõimalused nõuavad aga Office 365 olemasolu. Microsoft Teams kasutusele võtmisel või Office 365 tellimisel soovitame konsulteerida meie meeskonnaga info@digifi.ee või helistada telefoninumbril 322 3422. Lisainfot Microsoft Teams rakenduse kohta leiad siit: https://products.office.com/en-us/microsoft-teams/free

Trello

Nagu Microsoft Teams, nii aitab ka Trello Sinu meeskonna tööviljakust tõsta. Trello aitab organiseerida olemasolevaid projekte „tahvliteks“, kus kõik projekti kaasosalised saavad täiendada projekti kohta käivat informatsiooni. Ühe hetkega näitab Trello, millega meeskonnaliikmed parajasti tegelevad, kes erinevate ülesannetega tegelevad ja kas ning millised tööprotsessid on hetkel töös.

Teisisõnu on tegemist virtuaalse whiteboardiga kuhu projekti- või meeskonnajuht saab lisada oma liikmetele erinevaid ülesandeid, tähtaegu, kommentaare ja palju muud.

Rakendus saadab ühtlasi teateid, kui mõni meeskonnaliige on märkinud mõne tööprotsessi valmivaks või tehtuks. Tegemist on tõeliselt kasuliku rakendusega, mis aitab meeskonnaliikmete omavahelist infovahetust kiiremaks ja mugavamaks muuta.

Trello on allalaetav iOS ja Android mobiilidele. Lisainfot Trello rakenduse kohta leiad siit: www.trello.com

Kas ka Sinu ettevõttes võiks meeskonnaliikmete omavahelist suhtlust efektiivsemaks muuta? 🙂

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga