Kõlakad iPhone SE 2 ja Samsung Galaxy S9 kohta

Kahe nutitelefonide hiiu võitlus jätkub. Kui viimati rääkisime Samsung Galaxy S8 ja iPhone X saabumisest poeriiulitele, siis Samsung on andmas järjekordse vastulöögi Apple suunas.

Nimelt on hakanud levima kuulujutud uue Galaxy S9 kohta, mida peaks laiemale avalikkusele tutvustatama juba jaanuaris Las Vegases toimuval Consumer Electronics Show’l, kirjutas Evan Blass. Jutu järgi peaks uute telefonidena müügile tulema Galaxy S9 ja S9+ telefonid.

Telefonide disain S8-ga võrreldes kuigi palju ei muutu. Arvatakse, et S9+ saab lihtsalt võimekama kaamera ja 6GB RAMi, mis on 2GB rohkem, kui S9-l. Ekraanidena kasutatakse ikka AMOLED tehnoloogial põhinevaid ekraane. Evan Blass kirjutab, et ametlik Samsungi üritus uute telefonide kohta peaks toimuma märtsis, nii nagu see juhtus ka eelmisel aastal Galaxy S8 ja S8+ puhul.

Apple aga teisest küljest toob turule uuenenud iPhone SE, mis nüüd saaks nimeks iPhone SE 2. iPhone SE on 2016.aastal välja antud telefon, mis oma sisult on sama hea kui iPhone 6S, kuid on mahutatud paljudele meelepärase iPhone 5S suurusesse kesta. Seega on iPhone SE sobilik neile, kellele ei meeldi suurte ekraanidega nutitelefonid ja nüüd, sõbrad, uuendavad nad seda mudelit. See on hea uudis, sest paljudele ei meeldi või ei sobi suurte ekraanidega nutitelefonid ja väiksema ekraaniga võimekaid nutitelefone on praegusel hetkel raske leida. Seega saab Apple sellega hästi hakkama.

Lisaks on tegemist ka ajalooliselt kõige odavama Apple nutitelefoniga. Ka 2018.aastal müügile jõudev iPhone SE 2 oleks odavaim nutitelefon Apple tooteriiulil, mille järgi on Apple fännide seas kindlasti suur nõudlus.

Tere!

Sinu paremaks mõistmiseks vali, millega saaksime sind järgmiseks aidata