IT-hooldusteenus: ainuõige valik ärikliendi IT süsteemi haldamiseks

Tihti küsivad ärikliendid meie käest, et „miks me peaksime kasutama igakuist IT-hooldusteenust“? Põhjus, miks seda küsitakse, peitub selles, et neil on ju lihtsam ühendust võtta meiega siis, kui IT-alane probleem tõuseb üles ja see vajab kohest lahendamist, seega on levinud arusaam, et igakuise IT-hooldusteenuse eest tasumine on ettevõttele kahjumlik. Tegelikult see nii ei ole. Miks?

Sest igakuise IT-hooldusteenuse sisse on arvestatud kindel arv töötunde, mida me igakuiselt teeme. Kui ühel kuul tunde täis ei tule, siis lähevad need automaatselt järgmisesse kuusse üle. Kui IT-süsteemiga juhtub mingi ootamatu rike, siis on hea, kui Sul on puhvris need tunnid olemas. Kui kriitilises olukorras soovitakse meie käest teenust sisse osta, omamata igakuise IT-hoolduse lepingut, siis on meie tunnihind ka märksa kallim. Lisaks võib probleemi käigus tekkida lisaprobleeme, mis lahendamist vajavad, ja seetõttu tuleb ka lõpparve arvatust suurem.

Mida aga igakuise IT-hooldusteenuse lepingu juures Sinu ettevõtte IT-ga tehakse? Probleemide lahendamise asemel tegeletakse nende ennetusega. Teisisõnu, me töötame selle nimel, et Sinu IT-süsteem ei peaks kunagi mingite rikete tõttu pikka aega maas olema ja töötajad saaksid efektiivselt oma tööülesandeid täita. Lisaks tagavad lepingulised ärikliendid ka meile kindlustunnet, mistõttu saame pakkuda tavahinnakirjast paremaid tingimusi. Siin aga loetelu IT-hoolduse plussidest:

  • Tööefektiivsus on kõrgem, sest IT-süsteemi eripärasustega ollakse kursis
  • Kuluefektiivsem tegutsemine
  • Professionaalse IT-osakonna võimekus taskukohase hinna eest
  • IT-süsteemi maasoleku aeg on minimiseeritud vastavalt lepingus sätestatud puntidele
  • Kindlaksmääratud reageerimisaeg probleemide lahendamisele
  • Aitab ettevõttel suunata oma tegevuse puhtalt äriprotsessidesse, mitte IT-probleemide lahendamisse
  • Teadmine, et Sinu ettevõtte IT-süsteemil hoitakse silma peal 24/7/365

Digifi Eesti OÜ on IT-hooldusteenuse pakkuja. Kui Sul on IT-hoolduse kohta küsimusi, siis võta meiega ühendust digifi@digifi.ee või uuri IT-hoolduse kohta lähemalt aadressilt https://www.digifi.ee/et/it-hooldus/ 

Tere!

Sinu paremaks mõistmiseks vali, millega saaksime sind järgmiseks aidata