IT Hooldus

IT Hooldus

PILVE- JA SERVERITEENUSED
Muudame Teie tööprotsessid pilve- ja serveriteenuseid kasutusele võttes efektiivsemaks
IT JUHTIMINE
Loome dokumentatsiooni ja viime ellu IT arengukavad
KAUGHALDUS
Kiire probleemide lahendamine võrgu teel
RIIST- JA TARKVARAHALDUS
Hooldame ja hoiame silma peal Teie riist- ja tarkvaral
MONITOORING
Infosüsteemi 24/7 monitooring reaalajas
TURVALISUS
Hoiame Teie IT süsteemi kurjategijate eest kaitstuna

IT hooldus on tänapäevane IT süsteemi hooldusteenus, mis aitab ettevõtetel muutuda üleöö kõrge infotehnoloogilise kompetentsiga ettevõtteks. Organisatsioonide infosüsteemid muutuvad aasta-aastalt üha enam keerulisemaks. Kuigi nende haldamise ja hooldamisega võib lühiajaliselt tegeleda mõni töötaja, kel on IT valdkonnas mõningased teadmised, siis pikaajalise stabiilsuse ja turvalisuse saavad tagada vaid kõrgelt kvalifitseeritud IT spetsialistid.

Nii nagu tegevjuht on spetsialiseerunud ettevõtte juhtimisele ja finantsjuht ettevõtte rahajuhtimisele, on ka IT spetsialistid pühendunud erinevatele tegevustele. Tehnik hoolitseb töötajate arvutitöökohtade korrasoleku eest, võrguspetsialist loob ettevõtte vajadustele vastava arvutivõrgu ja serverispetsialist hoolitseb selle eest, et Teie ettevõtte andmed oleksid kaitstud nii loodusõnnetuste kui ka küberkurjategijate eest.

IT hooldusteenus pakub terve IT osakonna võimekust igakuise hooldustasu eest, mis lõppkokkuvõttes aitab Teie ettevõttel kasvatada oma infotehnoloogilist kompetentsi ja produktiivsust.

Võta meiega ühendust ja lepime kokku tunniajase tasuta konsultatsiooni, mille käigus anname ülevaate, kuidas teie ettevõtte IT süsteemi töökindlamaks ja efektiivsemaks muuta saame.

Võta ühendust

Kirjuta või helista meile kohe!