iPhone 8: milline uus iPhone 8 välja nägema hakkab?

Uus iPhone 8 näeb suure tõenäosusega ilmavalgust juba septembris. Toome Sinuni uudised sellest, milline uus iPhone 8 välja nägema hakkab ja milliseid võimalusi see pakkuma hakkab.

iPhone telefonide uus järk hakkab välja nägema täiesti erinev sellest, millised nad praegu välja näevad. Ekraanipindala suureneb, sest kasutusele võetakse kurviliste äärtega täisekraanid (kasutatav ekraanipind on äärest-ääreni). Uute ekraanide juures kasutatakse OLED tehnoloogiat, mis pakuvad selgemaid ja tumedamaid värve ning kasutab vähem elektrienergiat.

Piltide allikas: http://www.martinhajek.com/more-iphone-8-renders/

Uue iPhone 8 esikaamera on 3D tunnetusega, mis võimaldab lisaks fotode tegemisele kasutada seda kui näotuvastusprogrammina, mis võib asendada praegu kasutusel oleva Touch ID näpujälje funktsiooni.

Ka tagakaamera saab väikese uuenduse. Kui iPhone 7 Plus telefonil on duaalkaamera olnud horisontaalselt paigutatud, siis uuel mudelil hakkab duaalkaamera paiknema vertikaalses postitsioonis.

Piltide allikas: http://www.martinhajek.com/more-iphone-8-renders/

Uue äärest-ääreni disainiga telefonil kaob iPhone’ile traditsiooniliseks saanud ümmargune home nupp. Home nupu funktsioonid aga ära ei kao, sest uus home nupp integreeritakse telefoniekraani sisse.

Operatsioonisüsteemina saab kasutada ikka iOS opsüsteemi, kuid üheteistkümnendat versiooni, mis on uusim tarkvara Apple iPhone ja iPad seadmetele.

Tuntud lightning kaabli kasutamine võib lõpule jõuda, sest arvatavasti saab uut iPhone mudelit laadida ilma juhtmeta. Apple on seda isegi öelnud ning nad on hiljuti ostnud ühe juhtmevabalaadimist arendanud start-up’i.

Hind? Hinnas oleme siin blogis ka varem rääkinud. Hind ei saa olema odav. Analüütikute sõnul võib hinnaks tulla 1000$ või isegi rohkem, sest kasutatav tehnoloogia uutel iPhone telefonidel on veel küllaltki kallis (kasvõi uute äärest-ääreni ekraanide kasutamine on keeruline, sest nõudlus selliste ekraanide vastu on suur ning tootjaid vähe).

Jääme ootama, mida uus iPhone 8 lõpuks endast kujutab. Uuest iPhone tulekust saad kindlasti lugeda eesti keeles ka meie blogist!

digifi@digifi.ee

www.digifi.ee

Tere!

Sinu paremaks mõistmiseks vali, millega saaksime sind järgmiseks aidata