Bitdefender viirusetõrje: kaitse oma arvutit viiruste eest!

Bitdefender viirusetõrje

Viirusetõrje kasutamine muutub aasta-aastalt üha populaarsemaks. Maailmas toimub igapäevaselt küberrünnakuid, mis on suunatud nii eraisikutele kui ka organisatsioonidele. Murtud on ka stereotüüp, et „kes minu arvutit ikka ründab, ma elan siin väikeses Eestis“, sest üha rohkem lisandub inimesi, kes on sattunud küberrünnaku ohvriteks. Kes on kaotanud oma isiklikku infot, kes aga küberrünnaku pärast pidanud sulgema oma ettevõtte töö.

Küberrünnaku ärahoidmiseks võib abi olla erinevatest viirusetõrjetest, kuid nende valik on nii suur, et silme eest läheb kirjuks, kui ei tea täpselt, mis kõige turvalisem viirusetõrje hetkel on. Digifi Eesti soovitab oma era- kui ka äriklientidel kasutada Bitdefender viirusetõrjet, mis on saanud kümneid erinevaid heakskiite organisatsioonide ja sõltumatute ajakirjade poolt, mis selgitavad igal aastal välja parimad viirusetõrjed (näiteks  AV-TEST, VB100 ja AV-COMPARATIVES).

Väljalõige AV-TEST Sõltumatu IT-turvalisuse Instituudi veebilehelt Bitdefender kvaliteediskoorist (https://www.av-test.org/en/antivirus/home-windows/manufacturer/bitdefender/)

Bitdefender viirusetõrjet kasutab maailmas üle 500 miljoni kodu- ja töökasutaja. Bitdefenderi tootevalikutest leiab kaitset nii Microsoft Windows, Mac OS, Androidi kui ka iOS opsüsteemidele.

Kui soovid, et ka Sinu arvutid oleksid maailma kõige efektiivsema viirusetõrje poolt kaitstud, siis kirjuta meile digifi@digifi.ee

Digifi Eesti OÜ müüb Bitdefender viirusetõrjet aastase litsentsi alusel. Organisatsioonidele ja ettevõtetele pakume paindlikku igakuist lahendust, mis annab võimaluse kasutada viirusetõrje programme arvutites kuupõhiselt (ei pea ostma aastast litsentsi) ja seda kõike mahupõhiselt. Kirjuta meile ja küsi pakkumist!

digifi@digifi.ee

www.digifi.ee

Tere!

Sinu paremaks mõistmiseks vali, millega saaksime sind järgmiseks aidata