5 põhjust, miks Office 365 on Google Apps rakendustest etem!

Kes veel ei tea, siis lisaks Office 365 rakendustele on saadavad ka Google Apps for Work rakendused, mida ettevõtted tänasel päeval hoogsalt kasutame. Täna uurimegi 5 põhjust, miks ettevõtted eelistavad Office 365 Google Apps for Work rakenduste asemel.

  1. Microsoft hoiab andmeid turvalisena, sest nad teavad seda, et ettevõtetele on tähtis, et nende klientide andmeid hoitakse turvalisena üks kõik millistel tingimustel. Google Apps for Work rakenduste puhul kasutatakse täpselt samu turvalisustingimusi mis tavakasutajate puhul ja see on ka piisavaks turvaauguks väärikatele ettevõtetele, et kasutada pigem Office 365 teenuseid.
  2. Virtuaalne töötamine. Kuigi seda saab teha ka Google rakenduste puhul, siis Office 365-ga saab seda teha erinevatel platvormidel – arvutis, telefonis, tahvelarvutis. Lisaks on hulganisti offline teenuseid, mida saab kasutada. Google offline teenused on limiteeritud ja neid saab kasutada ainult Google Chrome brauseriga.
  3. Office 365-ga saad sa kõik vajalikud tegevused tehtud. Word, Excel, Powerpoint. Lisaks veel sõnumite saatmine, Yammer Enterprise, videokonverentsid ja muid selliseid tegevusi.
  4. Teadatuntud kasutajakogemus. Kes meist ei ole arvutis kasutanud Microsofti tooteid? Just seetõttu kasutatakse seda igapäevaselt ka edasi, sest kasutajakogemus on kõigile lihtne ja arusaadav. See aitab ettevõtetes hoida aega kokku töötajate koolitamisel ning tööga suudetakse koheselt alustada.
  5. Lihtne jagatavus. Praktiliselt ka kõik Eesti teised ettevõtted kasutavad Office 365, seega on lihtne oma koostööpartnerite ja klientidega faile jagada.
  6. Professionaalne kasutajatugi. Asjaliku ja kiire kasutajatoega on mõnus asju ajada. Just seda pakubki Office 365, mida Sinul, kui ettevõtte omanikul operatiivseks tegutsemiseks vaja läheb.

Office 365 pakub palju lahendusi, mis ettevõtetel igapäevaselt tarvis läheb. Tihti lihtsalt ei teata neist nii täpselt. Võta meiega ühendust ja aitame Sul üheskoos avastada Office 365 võimalusi.

Tere!

Sinu paremaks mõistmiseks vali, millega saaksime sind järgmiseks aidata